CD4069UBM-SMD

Интегрални Кола

30 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002590 Категорија

Опис

Повеќе за производот на следниот линк: http://www.ti.com/lit/ds/symlink/cd4069ub.pdf

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра