AP4525GEH

Интегрални Кола

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008708 Категорија

Опис

Dual N+P Compl. 40V 15/12A 10.4W 28/42mOhm/10V

TO252/DPAK/SOT428-4

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра