KIA6283K-KEC

Интегрални Кола

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006152 Категорија

Опис

2x NF-E, 4,6W(12V/4R), Ucc=6..15V

Замена: BA5406

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра