CD4051BE

Интегрални Кола

28 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009861 Категорија

Опис

Vdd:(5.0-15.0)V tpd=450ns at5.0V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра