CXA1019M-SNY

Интегрални Кола

195 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006113 Категорија

Опис

AM-Radio, NF-V+E, Ucc=2..8,5V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра