Конектор – JC-106

Конектори

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004439 Категорија

Опис

Џек Моно женски 6,35 мм.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра