Конектор – JC-037

3.5 mm metal stereo jack plug

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008437 Категорија

Опис

Метален стерео приклучок од 3,5 mm.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра