Конектор – JC-033

Stereo Connector 6.35 mm Male Metal

45 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004601 Категорија

Опис

Џек Стерео машки 6,35 мм.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра