Конектор – JC-024

Конектори

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004991 Категорија

Опис

Џек Стерео машки 2,5 мм.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра