Конектор – JC-017

Конектори

45 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
✅ Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003407 Категорија

Опис

Џек Стерео машки 6,35 мм.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра