Конектор – JC-006

Конектори

15 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003119 Категорија

Опис

Џек Стерео машки 3,5 мм.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра