Кабел со Конектори – HQSS1068/1.5

Кабли со Конектори

995 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004658 Категорија

Опис

Боја Црна Тип SCART Должина 1,5 m позлатено Да Конектор 1 SCART 6p21c Машки конектор 2 3x Компонентен RCA Машки.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра