Кабел со Конектори – HQM-243/1.5

Stereo Audio Cable 2x RCA Male – 2x RCA Male 1.50 m Blue

290 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004655 Категорија

Опис

2 RCA Машко L/R – 2 RCA Male L/R • Боја: Сина • Должина: 1,50 m

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра