LED Sijalica G4 1.5W 2700K 220V

G4 1.5W 2700K 220V

65 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002805 Категорија

Опис

Просечен работен век: 20.000 Hrs.
Боја: транспарент
Фасонка: G4
LED: SMD LED
Боја на светлина: 2700K
Лумени: 90 Lm
Напон: 220-240V / 50-60Hz
Моќност: 1.5W

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра