Кабел со Конектори – HQCV-A023/10

Кабли со Конектори

415 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004652 Категорија

Опис

Конектор 1 SVHS машки конектор 2 RCA машки.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра