Кабел со Конектори – HQBF-V041-1.8

VGA Cable VGA Male – VGA Female 1.80 m Black

225 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Поврзување A VGA Машко Врска B VGA Женски тип на кабел VGA Боја.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра