Кабел со Конектори – HQAS5015-1.5

Кабли со Конектори

240 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004641 Категорија

Опис

Боја Црна импеданса 75 Ом Тип Коакс должина 1,5 м позлатен Да Конектор 1 Коаксен машки конектор 2 Коакс Женски.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра