Кабел со Конектори – HQAS3811-10

Кабли со Конектори

788 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
✅ Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002534 Категорија

Опис

Боја Црна Тип RCA Должина 10 m позлатено Да Конектор 1 3x Компонентен RCA машки конектор 2 3x Компонентен RCA машки.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра