Кабел со Конектори – HQAS3611-10

Stereo Audio Cable 2x RCA Male – 2x RCA Male 10.0 m Dark Grey

650 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008536 Категорија

Опис

Двоен заштитен стерео аудио/видео кабел со 2×2 позлатени 24k фоно приклучоци за пренос на аналогни и дигитални аудио/видео сигнали. 2XRCA-2XRCA приклучок

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра