Кабел со Конектори – HQAS3611-1.5

Кабли со Конектори

290 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005700 Категорија

Опис

Боја Црна Тип RCA Должина 1,5 m позлатено Да Конектор 1 2x RCA машки конектор 2 2x RCA машки.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра