Инвертор – HQ-INV300WU-24 PIMS30024 Power Inverter Modified Sine Wave

Power Inverter Modified Sine Wave | 24 V DC – 230 V AC | 300 W | 1x Schuko / 1x USB Output

3,650 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002907 Категорија

Опис

Инвертер за батерија од 24 V во автомобили и чамци. Ќе ја претвори струјата од 12 V DC на 230 V AC. Со овој уред, опремата од 230 V може да се поврзе насекаде! Инверторот е опремен со многу висока излезна моќност.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра