Инвертор – HQ-INV150WU-12

Инвертери

2,350 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004127 Категорија

Опис

Излезен напон 230 V(AC) Должина 165 mm Тежина 430 g Влезен напон 12 V(DC) Ширина 94 mm Длабочина 69 mm Излезен Schuko + USB излез Фреквенција 50 Hz Осигурувач 15 A Заштита од преоптоварување Да Врвна излезна моќност 150 W.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра