Конвертор- HQ-CONV.DC10A

Инвертери

1,820 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 009714 Категорија

Опис

Излезен напон 12, 13,8 V Излезна струја 10000 – 15000 mA Стабилизиран Да Тип конвертор DC-]DC Влезен напон 20 – 30DC V Излезна моќност 120 W Димензии на мало пакување (блистер) 162 mm 49 mm 136 mm Logistic dimensions Pa

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра