Вакуум Пумпа Puctec ZD-194

Desoldering Pump ZD-194

190 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004897 Категорија

Опис

Компактен дизајн со висока моќност на вшмукување Моќна пружинска долга тефлонска млазница.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра