Desoldering Pump Takumi Tool

Вакуум Пумпа

190 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100592 Категорија
Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра