Вакуум Пумпа Puctec ZD-194

Desoldering Pump ZD-194

190 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004897 Категорија

Опис

Professional Desoldering Pump

Features:

High suction power

Compact Design

Powerful Spring

Longlife Teflon Nozzle

Simple Operation

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра