Desoldering Pump TNI-U TU-135A

Вакуум Пумпа

175 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100593 Категорија

Опис

190мм

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра