Батерија – Batteries Philips CR1616 3V 1pack Lithium

Top-quality technology for small devices

70 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003915 Категорија

Опис

Обезбедува долготрајни перформанси во секојдневните мали електронски уреди Врвни перформанси • Сигурен за долгорочни перформанси • Литиум, сребрена и алкална технологија за мали уреди • Батеријата останува свежа за употреба до 4 години

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра