Батерија – GP27A

Alkaline battery 12 V 18 mAh

60 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004682 Категорија

Опис

Марка: GP Напон: 12.0 V Систем: Alkaline

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра