HDMI to DVI M/M adapter gold-plated connectors

Конектори

210 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002836 Категорија

Опис

* HDMI 19pin male and DVI 18+1pin male connectors
* Gold-plating for reliable electrical contact

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра