Кабел со Конектори – DIY Arduino and Breadboard Jumper Cables 40pin 20cm Male-Male

Кабли со конектори

120 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Проводници за тест 40пин 20цм.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра