Конектор – HDMI A SMD R/A w/Flange

HDMI Receptacle; A-Type; SMD+DIP Shell; Right Angle; with Flange

95 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008877 Категорија

Опис

Производител ATTEND TECHNOLOGY Тип HDMI A-Type Макс.струја 0.5A Макс.напон 40VAC Број на пинови 19

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра