HA1377-HIT

Интегрални Кола

140 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006121 Категорија

Опис

2x NF-E, 18V, 4,5A, 2×5,8W(13V/4R)

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра