K1021XA8

Интегрални Кола

320 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006979 Категорија

Опис

CTV, VA-E, 110C, ~TDA 3652

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра