Батерија – Supex AA 1.5V ZINC CARBON

AA 1.5V Super Power Ace

10 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008673 Категорија

Опис

Цената е за едно парче!

Хемија: Цинк јаглерод
Напон Напон: 1,5 Волт
Големина на батеријата: АА
Не може да се полни.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра