ФТП Кабел – FTP-0010/15

FTP CAT6e patchcable 15.0 m grey

380 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

FTP CAT6e печ кабел 15,00 m сива боја

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра