ФТП Кабел – FTP-0010/10

FTP CAT6e patchcable 10.0 m grey

300 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

FTP CAT6e печ кабел 10,00 m сива боја

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра