ФТП Кабел – FTP-0007/15

FTP CAT5e network cable 15.0 m grey

240 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Мрежен кабел FTP CAT5e 15,0 m сив

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра