Кабел со Конектори – FireWire IEEE1394 Cable 4P/4P 3m

Кабли со Конектори

160 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Конектор 1- FireWire 4-пински машки конектор 2- FireWire 4-пински машки.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра