Сплитер – FC-AMP-SAT/S

Линиско Појачало

350 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005680 Категорија

Опис

• Фреквенциски Ранг: 950 – 2300 MHz • Ниво: 950MHz: 13dB, 2300MHz: 18dB • Максимален излез: 100 dBuV • Slope: Да

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра