mk Macedonian

ANT FIL-362501

Разделник (Филтер) за 2 антени

285 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004307 Категорија

Опис

Марка Funke
Tип Телевизиски Разделник
Конекција 1 Заштрафување
Конекција 2 Заштрафување
Конекција 3 Заштрафување
Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра