DVB-T INSERT10

Професионален Инсертер

350 ден

Достапност:

❌ Нема на залиха

Шифра: 005943 Категорија

Опис

Марка König
Влезен Напон 9 V(DC)
Излезен Напон 5 (Стабилизиран) V(DC)
Куќиште Метално
Aдаптер Монтажен
Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра