Сплитер – FC-8SPLT-ST-KN

Сателитски F-splitter

370 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004084 Категорија

Опис

Марка: Konig • Вметнување 5-40 MHz: 15.0 dB • Загуба 40-450 MHz: 14.0 dB (ВЛЕЗ-ИЗЛЕЗ) 470-860 MHz: 14.0 dB ( ВЛЕЗ-ИЗЛЕЗ ) 950-1750 MHz: 15 dB ( ВЛЕЗ-ИЗЛЕЗ ) 1750-2400 MHz: 18.5 dB • Изолација 5-40 MHz: 16 dB • Загуба 40-450 MHz: 20 dB (ИЗЛЕЗ

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра