Факс Модем – Fax Modem Gembird Conexant 56K V.92 PCI

Fax Modem

220 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003716 Категорија

Опис

Факс Модем, Подржува ITU V.92/V.90, брзина на линк: 56Kbps.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра