Преклопник – CMP-SWITCH65

K?NIG 4-PORTS PS/2 KVM SWITCH

990 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005795 Категорија

Опис

Тип прекинувач Тип KVM влезови 4x (1x VGA машко + 2x PS2 женски) Излези 1x VGA женски + 2x PS2 женски .

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра