Свич – CUDY Switch 5port FS-105D

5 x RJ-45 10/100 Mbps ports

450 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004788 Категорија

Опис

5 x 10/100Mbps, согласност со стандардите IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.3x .

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра