Мрежна Картичка – Ethernet Card Gembird Realtek 10/100

Ethernet Card

290 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003543 Категорија

Опис

10/100Mbps контролер со еден чип со спецификација за локална магистрала PCI 2.1.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра