Сијалица – EKON.E14 11W

Економична Сијалица

100 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002131 Категорија

Опис

Сијалица Економична Е14 11W

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра