Далечински Управувач – DU-Veltech Fuego LCD

Далечински Управувач

250 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010038 Категорија

Опис

Модел: VELTECH FUEGO LCD TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра