Далечински Управувач – DU-Adler LCD-1

Далечински Управувач

250 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008555 Категорија

Опис

Mодел: Adler LCD TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра